Blog

witam Cię w moim świecie

Witam Cię w moim Świecie 🙂

ProgresSing to autorska przestrzeń rozwojowa, w której skupiam się na tworzeniu warunków do korzystania z potencjału, zasobów, możliwości, jakie każdy Człowiek w sobie nosi.
Chcę dzielić się z Tobą konkretnymi, różnorodnymi i prostymi narzędziami pozwalającymi lepiej poznać Siebie i zarządzać swoim życiem świadomie, w lekkości, kreatywności, akceptacji.

Oferta warsztatowa skierowana jest do osób, które chcą:
1. Pogłębić relację ze Sobą i innymi ludźmi.
2. Poznawać, czuć i wyrażać emocje w bezpiecznych warunkach.
3. Polubić swój Głos i odkryć ile można dzięki niemu zyskać.

Istnieje wiele metod rozwojowych i każda jest doskonała dla jakiejś grupy ludzi. Ja zapraszam osoby, które chcą wziąć życie w swoje ręce, są samodzielne; czują, że odpowiadają za swoje życie i chcą je świadomie prowadzić.
Moje narzędzia łączą wiele metod. Poruszam Ciało, Umysł i Duszę (CUD) wykorzystując do tego przede wszystkim moc Głosu.
Zauważam, że często to jak wygląda moje życie wybrzmiewa w Głosie i odwrotnie – zmiany w Głosie przekładają się na zmiany w życiu.
Chcę pokazać Ci te zależności i poprowadzić ku zadowoleniu z Siebie, wyrażaniu się autentycznie, samoakceptacji, odwadze do działania.
Jeśli czujesz, że to dla Ciebie, zachęcam do zapoznania się z oferta warsztatową – co Cię najbardziej woła na dziś? Daj znać w komentarzu, bo zaczynam już powoli układać plan na kolejny rok zajęciowy 😉 (będą też nowości 😎)

Do 21.12. możesz dołączyć do kursu on-line CUD Głosu, więcej info tutaj: https://www.facebook.com/events/976120062722243/

fot. znalezione w siedzi pod linkiem teachers september 2019 thematic printable calendar free printable calendar 2019 floral paper trail design

Share