Blog

ZODIAKI W PRAKTYCE

Przedstawiam Wam nowość – warsztat Zodiaki w praktyce. 🧚‍♀️
Przez ostatnich kilka miesięcy zgłębiałam Astronumerologię i po ukończonym kursie stwierdziłam, że ProgresSing też może zaczerpnąć z tego co nieco 🙂
Dlatego znaki zodiaku będą naszymi tematami przewodnimi, ale wciąż pozostajemy w klimacie samorozwoju i narzędzi, które są moimi ulubionymi.
Każdy znak zodiaku odpowiada za inne cechy charakteru i spojrzenia na życie – możemy odnaleźć Siebie w dowolnym z nich (również to, czego nie znosimy mówi o nas wiele).
Jednak najcenniejszy jest dla mnie fakt, że dzięki znajomości kluczowych dla poszczególnych znaków aspektów możemy lepiej zrozumieć naszych bliskich, przez co łatwiej nam się dogadać!
Na przykład, kiedy połączymy Lwa z Rybą (czyli ogień i wodę) teoretycznie sprawa ciężka, bo to dwa totalne przeciwieństwa. Lew kocha prawdę, jasność, a Rybka lubi mieć swoje sekrety i zatapiać się w wewnętrzny świat. Kiedy oboje wiedzą to o sobie, po pierwsze akceptują siebie bardziej i rozumieją, że nie są to ,,ciosy” wymierzone przeciwko, lecz natura. A gdy zagłębić się mocniej, okazuje się, że wystarczy połączyć te dwa znaki elementem ziemi (np. finansami, spisaną umową lub masażem) a napięcia mogą zniknąć jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Link do kursu: https://www.facebook.com/events/767839017049837/

fot. tło znalezione w sieci

Share